Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Mieszkanie, Aleja Armii Krajowej

Aleja Armii Krajowej, Starachowice, świętokrzyskie

  • 280 000 zł
  • 54 m²
  • 5 185,19 zł/m²

Zdjęcie

Leszek Kita

Skontaktuj się

Mieszkanie, Aleja Armii Krajowej

Aleja Armii Krajowej, Starachowice, świętokrzyskie

zaktualizowane:
11 maja 2026

280 000 zł

54 m²

5 185,19 zł/m²

Mieszkanie, Aleja Armii Krajowej

Zaktualizowane: 11 maja 2026

280 000 zł 54 m² 5 185,19 zł/m²

Piętro:
3/4
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1967
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
do remontu

Piętro:

3/4

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1967

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

do remontu

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 280 000 zł (5 185,19 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 54 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: do remontu
  •   okna: drewniane
  • Budynek: blok mieszkalny (blok z płyty); rok budowy: 1967
  •   technika budowy: wielka płyta
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/4, dwustronne, środkowe, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 582 zł
  • Wyposażenie: piekarnik
  • Kuchnia: oddzielna, z oknem
  • Łazienka: wanna, z oknem
  • Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Do sprzedaży mieszkanie 3pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji przy Alei Armii Krajowej. W najbliższym otoczeniu bloki, poczta główna, szkoły podstawowe, przystanki komunikacji miejskiej, galerie handlowe, restauracje.
Mieszkanie o powierzchni 54m2, składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc i korytarza, usytuowane jest na 3 piętrze w 4piętrowym bloku, posiada balkon i piwnicę. Mieszkanie widne i słoneczne okna na południe i północ. (...)

Agent

Leszek Kita

509 135...

509 135 824

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości