Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Starachowice

105 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

105 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Dom z tarasem Starachowice

Starachowice,świętokrzyskie

750 000 zł220 m² 3 409 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do sprzedaży atrakcyjna nieruchomość w Starachowicach. W skład nieruchomości wchodzi ładny duży dom, atrakcyjna działka o powierzchni ok. 1200 m2 (50 m długości i 24.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Leśna

Starachowice,świętokrzyskie

995 000 zł330,70 m² 3 008,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 295 m²

Do sprzedaży nieruchomość użytkowa przy ulicy Leśnej w Starachowicach, położona w pobliżu drogi wyjazdowej z miasta w kierunku drogi krajowej dk9 (warszawa- rzeszów).

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Radomska

Starachowice,świętokrzyskie

685 000 zł367,87 m² 1 862,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:233 m²

Do sprzedaży budynek mieszkalno-handlowy przy ulicy Radomskiej w Starachowicach, w pobliżu nowego wiaduktu. Nieruchomość usytuowana w centrum w ciągu budynków handlowo-usługowych ,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerwonego Krzyża

Starachowice,świętokrzyskie

200 000 zł44 m² 4 545,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Do sprzedaży mieszkanie 2pokojowe przy ulicy Czerwonego Krzyża w bardzo dobrej lokalizacji w centrum miasta. W najbliższej okolicy sklepy, szkoły , przedszkole, przychodnie, galerie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

455 000 zł2 933 m² 155,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana przy ulicy Moniuszki na osiedlu Południe. Działka o powierzchni 2933m2 wymiarach 30m x 97m, teren płaski, dojazd droga polna. Media: prąd, woda, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Iłżecka

Starachowice,świętokrzyskie

295 000 zł64,68 m² 4 560,92 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Do sprzedaży mieszkanie w kamienicy przy ulicy Iłżeckiej w Starachowicach, w spokojnej okolicy. Teren , na którym znajduje się budynek w całości ogrodzony, możliwość korzystania.

Szczegóły ogłoszenia

36 900 zł2 605,72 m² 14,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 474 m²

| do wynajęcia budynek handlowo-usługowo-produkcyjno-magazynowy o powierzchni całkowitej 2605,72 m2, powierzchni użytkowej 2473, 84 m2 , zlokalizowany w Starachowicach w dzielnicy Wierzbnik.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Krótka

Starachowice,świętokrzyskie

550 000 zł130 m² 4 230,77 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową kamienicę z 1930 roku, zlokalizowaną przy ul. Krótkiej, w centrum Starachowic, tuż przy Rynku. Nieruchomość łączy w sobie historyczny urok.

Szczegóły ogłoszenia

4 190 000 zł1 256 m² 3 335,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż obiekt inwestycyjny - sprawnie działający model biznesowy. Nieruchomość generuje stabilny przychód od pierwszego dnia, posiadając jednocześnie rzadko spotykany potencjał do optymalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł56 m² 5 892,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Do sprzedaży mieszkanie 3pokojowe w centrum przy ul.Staszica, zlokalizowane na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku. Bardzo dobra lokalizacja w pobliżu m.in. szkoły , sklepy, supermarkety, około.

Szczegóły ogłoszenia

296 000 zł56,50 m² 5 238,94 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedaży lokal użytkowy w bardzo dobrej lokalizacji przy Konstytucji 3 Maja , centrum miasta. W najbliższej okolicy osiedle bloków i domów jednorodzinnych, galerie handlowe, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waryńskiego

Starachowice,świętokrzyskie

292 000 zł45 m² 6 488,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Do sprzedaży 2pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji przy Waryńskiego w Starachowicach. W pobliżu punkty handlowo-usługowe, bank, szkoły, przedszkole, przychodnia, apteka, galerie.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł420 m² 7 619,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 650 m²

Na sprzedaż niezwykle atrakcyjna nieruchomość położona w centralnej części Starachowic. W jej skład wchodzą dwa budynki mieszkalne oraz zabudowania gospodarcze, posadowione na.

Szczegóły ogłoszenia

Garaż ogrzewany, ul. 1 Maja

Starachowice,świętokrzyskie

8 000 zł200 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 309 m²

Do wynajęcia pomieszczenia w budynku warsztatowo-garażowym przy ulicy 1 Maja, w bezpośrednim sąsiedztwie Strefy Ekonomicznej. Teren ogrodzony, dostępny parking. Pomieszczenia do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Pasternik

Starachowice,świętokrzyskie

375 000 zł138 m² 2 717,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:950 m²

Do sprzedaży nieruchomość przy ulicy Pasternik w bezpośrednim sąsiedztwie ogródków działkowych, w pobliżu Zalewu Pasternik i drogi krajowej nr 42. Działka o powierzchni 950m2.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro z parkingiem, ul. 1 Maja

Starachowice,świętokrzyskie

54,69 zł/m²64 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia 2 lokale użytkowe w budynku biurowo-usługowym przy ulicy 1 Maja. Budynek odnowiony, teren ogrodzony, parking. Lokale o powierzchni 62m2 i 64m 2 - po 2 pomieszczenia, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł150 m² 7 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Lokalizacja: w północnej części Starachowic, na urokliwym osiedlu domów jednorodzinnych, znajduje się wyjątkowa nieruchomość, która łączy w sobie spokój otoczenia z doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł58,20 m² 6 701,03 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal usługowy lub mieszkalny z dużym potencjałem, położony przy ul. Iłżeckiej w dzielnicy Wierzbnik w Starachowicach. Nieruchomość o powierzchni 58,2 m znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Rynek

Starachowice,świętokrzyskie

33,33 zł/m²90 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy w kamienicy w centrum miasta przy Rynku. Lokal o powierzchni 90m2 na parterze w budynku piętrowy mieszkalny z częścią handlową w parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, Aleja Armii Krajowej

Starachowice,świętokrzyskie

1 200 zł46 m² 26,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2pokojowe przy Alei Armii Krajowej, w centrum miasta. W sąsiedztwie bloki, przedszkole, szkoły, banki, przychodnia, lokale handlowo-usługowe. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy umeblowany, ul. Piłsudskiego

Starachowice,świętokrzyskie

18,52 zł/m²270 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal 270 m do wynajęcia - Galeria X, starachowice, ul. Piłsudskiego Lokal usługowo-biurowy w ścisłym centrum miasta, w bardzo dobrym stanie technicznym. Świetnie sprawdzi się pod biuro,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, Rynek

Starachowice,świętokrzyskie

1 500 000 zł315 m² 4 761,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:732 m²

Do sprzedaży nieruchomość w centrum miasta przy Rynku - budynek mieszkalny z częścią handlową w parterze, z działką. Budynek piętrowy o powierzchni użytkowej 315m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

477 620 zł4 342 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 4342 m2, zlokalizowana w dzielnicy Łazy w Starachowicach. Działka niezabudowana, w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach (w przybliżeniu):.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł48 m² 4 979,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż mieszkanie z pełną formą własności oraz garaż księga wieczysta bez jakichkolwiek obciążeń czy zadłużeń. Lokal znajduje się na drugim piętrze w trzykondygnacyjnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leśna

Skałka,Starachowice

349 000 zł59 m² 5 946 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie Strachowice, ul. Leśna Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 59 m , położone na 4 piętrze w spokojnej, zielonej okolicy. Cena: 349 000 zł Układ: 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana z linią brzegową Starachowice

Starachowice,świętokrzyskie

43 999 zł412 m² 106,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bez prowizji sprzedaż bezpośrednia od właściciela Sprzedam atrakcyjne działki położone w spokojnej wsi nad zalewem w rejonie Starachowic Niespełna 2 godziny jazdy od Warszawy - co oznacza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Miodowa

Południe,Starachowice

940 000 zł365 m² 2 575,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Sprzedam dom z 1988r. w atrakcyjnym miejscu osiedla południe w Starachowicach. Budynek został całkowicie i nowocześnie wyremontowany w 2015r. W budynku znajdują się dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Starachowice

Południe,Starachowice

416 000 zł64 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64 m , położone na wysokim parterze w ogrodzonym budynku na osiedlu Południe, w bardzo przyjemnej i spokojnej okolicy. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Smugowa

Południe,Starachowice

669 000 zł162 m² 4 129,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:448 m²

Są miejsca, do których wraca się z przyjemnością. Gdzie po pracy naprawdę odpoczywasz, a nie tylko zmieniasz adres. Ten dom położony jest na spokojnej, ślepej ulicy, gdzie nie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Na Szlakowisku

Starachowice,świętokrzyskie

3 500 000 zł652 m² 5 368,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam cały budynek, idealne miejsce na handel i usługi, wspaniała narożna ekspozycja sprawia że nie sposób go przeoczyć. W okolicy znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bratkowa

Starachowice,świętokrzyskie

820 000 zł240 m² 3 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom jednorodzinny, bliźniak. Ładnie wykończony i pomalowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Starachowice

Skarpa,Starachowice

20,95 zł/m²822 m² 17 220 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:własny parking

| do wynajęcia budynek biurowo - usługowo - produkcyjny zlokalizowany w Starachowicach. Budynek o pow. użytkowej 822 m2. Powierzchnia działki: 2 270 m2 (działka w użytkowaniu wieczystym).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Skalista

Skałka,Starachowice

3 400 000 zł237 m² 14 346 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 750 m²

Wyjątkowa nieruchomość W centrum starachowic Dom z charakterem, pięknym ogrodem i ogromnym potencjałem inwestycyjnym Marzysz o przestronnym, klasycznym domu w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kraszewskiego

Starachowice,świętokrzyskie

185 000 zł30 m² 6 187,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż Starachowice, ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego Przedmiotem sprzedaży mieszkanie o powierzchni 29,9 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze w dobrze utrzymanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kilińskiego

Wierzbnik,Starachowice

1 500 000 zł488 m² 3 073,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 169 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy budynek usługowo-mieszkalny mieszczący się w Starachowicach przy ulicy Kilińskiego. Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni 1169 m2. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Niska

Wierzbnik,Starachowice

799 000 zł123 m² 6 495,93 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal inwestycyjny - sprzedaż / zamiana / inne propozycje Bezczynszowy lokal użytkowy po generalnym remoncie-gotowy do działania od zaraz. Idealny zarówno pod własną działalność , jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Piaskowa

Starachowice,świętokrzyskie

679 000 zł200 m² 3 395 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:255 m²

Biuro nieruchomości Terra Home oferuje na sprzedaż segment zlokalizowany w Starachowicach ul. Piaskowa Świetna lokalizacja spokojna i zielona część Starachowic, z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oświatowa

Majówka,Starachowice

249 000 zł47 m² 5 297,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

| na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 47 m2 zlokalizowane w 2-piętrowym bloku w Starachowicach w dzielnicy Majówka. Budynek z 1956 roku, wybudowany z cegły, docieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Oświatowa

Starachowice,świętokrzyskie

315 000 zł55 m² 5 727,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania położonego przy ul. Oświatowej w Starachowicach. Mieszkanie ma powierzchnię 55 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Starachowice

Majówka,Starachowice

320 000 zł55 m² 5 818,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

| na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 55 m2, zlokalizowane na drugim piętrze w 2-piętrowym bloku w Starachowicach w dzielnicy Majówka. Budynek z 1949 roku, wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górna

Młynówka,Starachowice

260 000 zł58 m² 4 460,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

| rezerwacja Na sprzedaż 3-pokojowe, widokowe mieszkanie o powierzchni 58,29 m2 , zlokalizowane na 4-piętrze w 4-piętrowym bloku, przy ul. Górnej w Starachowicach. W skład mieszkania.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij