Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Starachowice

105 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

105 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waryńskiego

Starachowice,świętokrzyskie

340 000 zł45 m² 7 555,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie: 2 pokoje: przestronny salon klimatyzowany z balkonem, sypialnia / pokój dla dzieci Osobna kuchnia z meblami na wymiar i wyposażeniem agd w zabudowie (piekarnik, płyta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zakładowa

Wzgórze,Starachowice

255 000 zł38 m² 6 493 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje 38,5 m | balkon | gotowe od zaraz Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 38,5 m , położone na 2. piętrze w wieżowcu. Lokal gotowy do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Kościelna

Skałka,Starachowice

659 000 zł95 m² 6 915,01 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Lokal centrum Starachowic Lokal dostępny od zaraz! Biuro oakestate z przyjemnością prezentuje Państwu wyjątkową ofertę- lokalu o powierzchni 95.30m2 Zlokalizowany w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Kanałowa

Wzgórze,Starachowice

30 000 zł4 700 m² 6,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna w centrum Starachowic o powierzchni 4700 m. kw. znajdująca się przy zjeździe z nowo budowanego wiaduktu nad linią kolejową w ciagu ulicy Radomskiej. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Boczna

Starachowice,świętokrzyskie

250 000 zł2 572 m² 97,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka nr 1555/2 o powierzchni 2573 m2, z wydanymi warunkami na przyłącza wody, kanalizacji oraz gazu. Sąsiedztwo lasu gwarantuje spokój i cisze. Jeśli nie odbieram proszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Martenowska

Skałka,Starachowice

320 000 zł2 100 m² 152,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom oferuje Działkę budowlaną 2100 m2 z mpzp w Starachowicach! > idealna propozycja dla rodziny lub pod inwestycję< na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Starachowice

Starachowice,świętokrzyskie

102 900 zł800 m² 128,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry mam do sprzedania działki rekracyjne o pow. 800m2 za 102.900zł z prawem zabudowy na podstawie MPZP z możliwością budowy budynków mieszkalnych. Działki z naturalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zachodnia

Starachowice,świętokrzyskie

169 000 zł34 m² 4 970,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34 m , położone przy ul. Zachodniej 1 w Starachowicach, na 3. piętrze czteropiętrowego budynku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Murarska

Starachowice,świętokrzyskie

380 000 zł48 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne i przytulne mieszkanie na sprzedaż - Ulica Murarska w Starachowicach, 2 piętro W skład mieszkania wchodzi: przestronny salon z nowoczesnym oświetleniem aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Śląska

Starachowice,świętokrzyskie

399 000 zł73 m² 5 465,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie! które można określić jako dom, ponieważ jest to góra w domu 3 rodzinnego posiadający indywidualne wejście z klatką schodową oraz własną dedykowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstytucji 3 Maja

Starachowice,świętokrzyskie

295 000 zł52 m² 5 673,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o pow. 52m2 znajdującego się na trzecim piętrze w trzypiętrowym bloku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Kościelna

Młynówka,Starachowice

47,11 zł/m²95 m² 4 490 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Lokal do wynajęcia w centrum Starachowic Lokal dostępny od zaraz! Biuro oakestate z przyjemnością prezentuje Państwu wyjątkową ofertę- lokalu do wynajęcia o powierzchni 95.30m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Majówka

Majówka,Starachowice

315 000 zł49 m² 6 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Biuro nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania znajdującego się na pierwszym piętrze bloku położonego w Centrum Starachowic przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Konstytucji 3 Maja

Starachowice,świętokrzyskie

659 000 zł124 m² 5 314,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Do sprzedania lokal mieszkalny 124 m na drugim piętrze w dwupiętrowym budynku w Starachowicach ul. Konstytucji 3 Maja. Lokal posiada balkon ok. 5 m i piwnicę o pow. 11 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Starachowice

Starachowice,świętokrzyskie

269 000 zł46 m² 5 847,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż - 2 pokojowe mieszkanie 46m , parter - widok na Góry Świętokrzyskie Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na parterze w spokojnym i zadbanym bloku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal z przeznaczeniem na produkcję Starachowice

Starachowice,świętokrzyskie

1 950 000 zł468 m² 4 162,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż obiekt składający się z dwóch budynków usytuowanych na działce o powierzchni 1437 m2 w miejscowości Starachowice. Nieruchomość składa się z budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Na Szlakowisku

Starachowice,świętokrzyskie

269 000 zł46 m² 5 847,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 46 m, parter widok na Góry Świętokrzyskie! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46 m, położone na parterze w spokojnym i zadbanym budynku. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miodowa

Starachowice,świętokrzyskie

1 250 000 zł360 m² 3 472,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:957 m²

Szukasz przestronnego, rodzinnego domu w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko miasta? Ta oferta jest dla Ciebie! Lokalizacja Dom położony jest w cichej i zielonej okolicy, idealnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerwonego Krzyża

Wierzbnik,Starachowice

245 000 zł44 m² 5 568,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w bloku z lat 1970 .2 Pokoje -polnoc poludnie. Kuchnia ,lazienka, przedpokoj. Mieszkanie do generalnego remontu z wyjatkiem okien/wymienione/. Parking dla mieszkancow pod blokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Piłsudskiego

Starachowice,świętokrzyskie

20 zł/m²150 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal 150 m do wynajęcia - Galeria X, starachowice, ul. Piłsudskiego Lokal usługowo-biurowy w ścisłym centrum miasta, w bardzo dobrym stanie technicznym. Świetnie sprawdzi się pod biuro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Piłsudskiego

Starachowice,świętokrzyskie

36,54 zł/m²26 m² 950 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal w Galerii X - centrum Starachowic - idealny pod biuro lub usługi Lokal o powierzchni 26 m , usytuowany na parterze w 3-piętrowym budynku w samym centrum miasta - przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Nowowiejska

Górniki,Starachowice

135 000 zł1 100 m² 122,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości własny kąt oferuje Dwie piękne działki budowlane z wydanymi warunkami zabudowy! > idealna propozycja dla rodziny lub pod inwestycję< na sprzedaż dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Boczna

Łazy,Starachowice

120 000 zł812 m² 147,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 812 m kw., położona przy ul. Bocznej w Starachowicach. Oferta idealna pod budowę domu z piękną zadrzewiona działka lub na małą inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Iłżecka

Łazy,Starachowice

1 500 000 zł6 100 m² 245,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

*** tylko W naszym biurze *** okazja inwestycyjna Z wydaną wzką na postawienie dwóch budynków wielorodzinnych 3 lub 4kondygnacyjnych Wstępnie wyliczony pum wynosi 2500 - 3000m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona, ul. Zielona

Starachowice,świętokrzyskie

47 000 zł210 m² 223,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o zakątku pełnym zieleni i kwiatów wśród śpiewu ptaków aby wypocząć na łonie natury a może lubisz spotkania ze znajomymi przy grilu to jest dokładnie to czego potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lipowa

Majówka,Starachowice

295 000 zł37 m² 7 972,97 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie po generalnym remoncie znajduje się na ulicy Lipowej 33 w wieżowcu trzyklatkowym. W całym mieszkaniu podwieszane sufity z oświetleniem ledowym. Salon 3,5x4,75 Sypialnia 2,7x2,7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Skarpa,Starachowice

1 750 zł48 m² 36,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ksb Nieruchomości proponuje do wynajęcia mieszkanie z balkonem przy Ul. Wojska Polskiego 5 w Starachowicach. Dwustronne, widne mieszkanie o powierzchni 48m2 mieści się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Kanałowa

Starachowice,świętokrzyskie

3 259 200 zł11 640 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Lokalizacja: starachowice, obręb 0002, ul. Kanałowa Powierzchnia całkowita: 1,164 ha Działki: 1167 (0,1015 ha), 1168/19 (1,0086 ha), 1168/22 (0,0322 ha), 1168/25 (0,0215 ha) Forma własności:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Nowowiejska

Górniki,Starachowice

349 000 zł100 m² 3 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:703 m²

Sprzedam dom wolnostojący do remontu o powierzchni około 100 m2, położony na ulicy Nowowiejskiej w Starachowicach. Działka na której znajduje się nieruchomość ma powierzchnię 752 m2, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stalowa

Orłowo,Starachowice

565 000 zł160 m² 3 531,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:560 m²

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży komfortowego domu z pełnym wyposażeniem, położonego w Starachowicach przy ul. Stalowej. Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Hauke-Bosaka

Lubianka,Starachowice

385 000 zł84 m² 4 556,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Rezerwacja Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o łącznej powierzchni 84,5 m2 znajdującego się na 4 piętrze w 4-ro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstytucji 3 Maja

Starachowice,świętokrzyskie

340 000 zł52 m² 6 538,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana, Aleja Niepodległości

Górniki,Starachowice

8 500 zł450 m² 18,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:300 m²

Hala magazynowo-produkcyjna z częścią biurową do wynajęcia - Starachowice, aleja Niepodległości Do wynajęcia nowoczesna hala magazynowo-produkcyjna z zapleczem biurowo-socjalnym. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Iłżecka

Łazy,Starachowice

1 500 000 zł6 100 m² 245,90 zł/m²

 

 

 

Orłowo,Starachowice

595 000 zł160 m² 3 718,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:560 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wanacja,Starachowice

335 999 zł55 m² 6 109,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 mkw na drugim piętrze. Dwa pokoje, kuchnia ( meble w kolorze waniliowym, robione na wymiar, sprzęt agd , oprócz lodówki), ustawny przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jelenia

Wanacja,Starachowice

429 000 zł133 m² 3 222,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:475 m²

Ksb Nieruchomości oferuje dom jednorodzinny na nowo realizowanej inwestycji domków jednorodzinnych w uroczej okolicy. Podana cena dotyczy stanu surowego zamkniętego. Zapytaj o stan deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Starachowice

Wierzbnik,Starachowice

595 000 zł160 m² 3 718,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:560 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Starachowice,świętokrzyskie

389 000 zł72 m² 5 402,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania zlokalizowanego w Starachowicach przy ulicy Mickiewicza 18. Mieszkanie znajduje się na II piętrze w dwupiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Starachowice

Starachowice,świętokrzyskie

615 000 zł167 m² 4 014,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:209 m²

Przestronny rodzinny dom na zamkniętym osiedlu otoczony lasem, ponad 160m2 powierzchni całkowitej! - Dom bezczynszowy - ekspozycja okien na północ/południe - dwa balkony na piętrze - murowana wiata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Starachowice,świętokrzyskie

220 000 zł48 m² 4 631,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku o powierzchni 47,5 z zadaszonym balkonem, mieszkanie widne, przestronne w centrum miasta. Blisko sklepy , przystanki.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij